Rezervujte si termín v online rezervačním systému

 

info@thaisun.cz

+420 722 600 509

po - pá: 10:00 - 20:00

Po - Ne

10.00 - 21.00

Zimní nabídka

Obdarujte svoje blízké relaxací v Salonu Thai Sun

Zimní balíček pro pár

Výjimečná relaxace ve dvou. Užijte si krásné chvilky ve dvou.

Balíček obsahuje:

2x 60 minut masáže dle výběru

  • Tradiční thajská masáž
  • Lemon and ginger
  • Spa Relax
  • Vitality
  • Queen

2x 15 minut speciální masáže dle výběru

  • hlavy pro regeneraci vlasů
  • obličeje pro podporu růstu vousů

2x 15 minut SPA dle výběru:

  • Maska
  • Zábal
  • Peeling

Sekt a ovoce pro dva

TRADIČNÍ THAJSKÁ je jednou z nejvíce zdravotních masáží, kterou náš salon nabízí. Obsahuje prvky protahování, akupresury a pasivních pozic jógy. Většinou se tato masáž dělá bez vonných olejů.  Při velkých bolestech či zatuhlosti svalů můžeme na Vaši žádost použít  speciální thajský balzám, který pomůže k odeznění bolesti.

LEMON AND GINGER masáž využívá techniku Lomi-Lomi. Masáž začíná rozprouděním lymfy a poté se můžete těšit na celotělovou masáž citrónovo- zázvorovým olejem. Masáž je vhodná na podporu imunity a na hloubkovou relaxaci.

SPA RELAX jedná se o klasickou thajskou relaxační aroma olejovou masáž, která využívá thajské techniky masírování. Na výběr máte z více jak 20 druhů esenciálních olejů.  Masáž je vhodná při bolesti svalů, kloubů, při nastydnutí, na posílení imunity a harmonizaci duševní stránky.

VITALITY masáž podporuje vnitřní vitalitu a energii, zahrnuje masáž celého těla, včetně reflexní masáže hlavy a chodidel. V masáži používáme čaj Matcha, který  má silné antioxidační účinky, je plný vitamínů a energetizuje tělo.

QUEEN masáž je určena pro dámy. Jedná se o lymfatickou hubnoucí a anticeulitidní masáž v kombinaci s masáží s jasmínovým olejem. Na závěr se můžete těšit na celotělovou aroma olejovou masáž za pomocí jasmínového oleje.

Po odeslání platby Vás budeme kontaktovat nejpozději do 24 hodin ohledně vystavení a předání/zaslání dárkového voucheru (osobní odběr v naší provozovně nebo zaslání emailem).

Zimní balíček pro pár si můžete koupit i s 2x 90 minutovou masáží.

Chci zasílat speciální nabídky služeb

Probíhá odesílání....

Chyba při odesílání. Zkuste znovu.

Form received.

místní Odkazy

Naše služby

Provozní doba

Nabízíme luxusní zážitky v rukou našich masérek - rodilých thajek certifikovaných ve světoznámých chrámových školách v Bangkoku.

Máme pro Vás otevřeno 7dní v týdnu.

 

Pondělí-Neděle:

10:00 - 21:00

V salonu přijímáme: hotovost, platební karty (VISA, MasterCard, . . .), za naše služby je možno po dohodě též platit fakturou.

 

 +420 722 600 509

 info@thaisun.cz

  

Copyright © Thai Sun 2020. All rights reserved. Created by: JS Production

Ke stažení

Provozní řád

Obchodní podmínky

Zpracování osobních údajů