

+420  722 600 509



po - pá: 10 - 20 hod.

Vodičkova 38, 3. Patro | Praha 1, 110 00

Rezervujte si termín v online rezervačním systému

 

Obdarujte svoje blízké relaxací v Salonu Thai Sun

Letní balíček pro pár

Výjimečná relaxace ve dvou. Užijte si krásné chvilky ve dvou.

Balíček obsahuje:

2x 60 minut masáže dle výběru

  • Teplá hruška s karamelem
  • Aloe vera s limetkou
  • Skořice pomeranč
  • Tradiční thajská s lávovými kameny

 

2x 15 minut extra masáž dle výběru:

  • Hlava / Ruce / Nohy

 

2x 15 minut Spa dle výběru:

  • Maska/zábal/peeling

 

Sekt a ovoce pro dva

Teplá hruška s karamelem

Tato masáž se zaměřuje na uvolnění zadní části těla. Prvním krokem je detoxikační část, při které se pomocní teplého karamelu speciálními masážními hmaty na zádech odstraňují z těla škodliviny. Následuje ošetření nahřátými ručníky a příjemná masáž krční, hrudní a bederní páteře a nohou vitamínovým hruškovo - karamelovým krémem. Poté si lehnete na záda a čeká Vás velmi příjemná masáž paží, jednotlivých prstů a dlaní.

 

Aloe vera s limetkou

Masáž patří do skupiny lymfatických a detoxikačních masáží díky unikátní kombinaci Aloe Vera a lymfatické masáže. Aloe Vera patří mezi jedny z nejzdravějších rostlin, obsahuje obrovské množství detoxikačních látek, minerálů, vitamínů a zároveň perfektně hydratuje tělo. Aloe má také účinky protizánětlivé, antiseptické a obsahuje látky podporující imunitu. Je také vhodná na sluncem spálenou pokožku, má chladivé a uklidňující účinky.

 

Skořice pomeranč

Aktivace lymfatického systému, posílení imunity a protistresová terapie. Tohle všechno s použitím akupresury, která geniálně uvolňuje i to nejzatuhlejší svalstvo.

 

Tradiční thajská s lávovými kameny

Thajská masáž spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Tím se liší od naší běžné masáže, která pracuje pouze se svaly. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou, aby došlo k odblokování linií energie a ve vašem těle navodily celkovou harmonii.

Po odeslání platby Vás budeme kontaktovat nejpozději do 24 hodin ohledně vystavení a předání/zaslání dárkového voucheru (osobní odběr v naší provozovně nebo zaslání emailem).

Letní balíček pro pár si můžete koupit i s 2x 90 minutovou masáží.

Chci zasílat speciální nabídky služeb

Probíhá odesílání....

Chyba při odesílání. Zkuste znovu.

Form received.

místní Odkazy

Naše služby

Provozní doba

Nabízíme luxusní zážitky v rukou našich masérek - rodilých thajek certifikovaných ve světoznámých chrámových školách v Bangkoku.

Máme pro Vás otevřeno 7dní v týdnu.

 

Pondělí-Neděle:

10:00 - 21:00

V salonu přijímáme: hotovost, platební karty (VISA, MasterCard, . . .), za naše služby je možno po dohodě též platit fakturou.

 

 +420 722 600 509

 info@thaisun.cz

  

Copyright © Thai Sun 2020. All rights reserved. Created by: JS Production

Ke stažení

Provozní řád

Obchodní podmínky

Zpracování osobních údajů